Fides advocaten

Luxemburgstraat 20

9140 Temse

team

Herman Bogaerts

Advocaat – Bestuurder
h.bogaerts@fidesadvocaten.be

motivator
ondernemend
out of the box

Robby Lambrecht

Advocaat – Burgerlijk recht
r.lambrecht@fidesadvocaten.be

communicatief
empathisch
perfectionistisch

Onno Vancoillie

Advocaat – Straf- en verkeersrecht
o.vancoillie@fidesadvocaten.be

overtuigend
methodisch
toegankelijk

Charlotte Hammink

Juridisch medewerker – Ondernemingsrecht & GDPR compliance
c.hammink@fidesadvocaten.be

to the point
opmerkzaam
strategisch

Dries Ronsse

Juridisch medewerker – Burgerlijk recht
d.ronsse@fidesadvocaten.be

hulpvaardig
objectief
nuchter

Lise Smagghe

Juridisch medewerker – Ondernemingsrecht
l.smagghe@fidesadvocaten.be

doelgericht
betrouwbaar
analytisch

Natalie Boodts

Financieel verantwoordelijke
n.boodts@fidesadvocaten.be

pragmatisch
teamplayer
vriendelijk

Kathleen Dejagher

Administratief medewerker
k.dejagher@fidesadvocaten.be

beheerst
inspirerend
oprecht