Fides advocaten

Luxemburgstraat 20

9140 Temse

team

Herman Bogaerts

Advocaat – Bestuurder
h.bogaerts@fidesadvocaten.be

motivator
ondernemend
out of the box

Robby Lambrecht

Advocaat – Burgerlijk recht
r.lambrecht@fidesadvocaten.be

communicatief
empathisch
perfectionistisch

Charlotte Hammink

Juridisch medewerker - Ondernemingsrecht
c.hammink@fidesadvocaten.be

gevat
opmerkzaam
vlot

Dries Ronsse

Juridisch medewerker - Burgerlijk recht
d.ronsse@fidesadvocaten.be

Hulpvaardig
Objectief
Nuchter

Natalie Boodts

Financieel verantwoordelijke
n.boodts@fidesadvocaten.be

pragmatisch
teamplayer
vriendelijk

Kathleen Dejagher

Administratief bediende
k.dejagher@fidesadvocaten.be

beheerst
inspirerend
oprecht